Netvlies internetdiensten webdesign Klanten login
Graphic Design Museum ontwikkeld door Netvlies Internetdiensten Breda

Graphic Design Museum

Creatie en CMS/techniek

Screenshot 1 Graphic Design Museum door Netvlies Internetdiensten BredaScreenshot 2 Graphic Design Museum door Netvlies Internetdiensten BredaScreenshot 3 Graphic Design Museum door Netvlies Internetdiensten BredaScreenshot 4 Graphic Design Museum door Netvlies Internetdiensten Breda

De opdrachtgever
In juni 2008 opende Koningin Beatrix het nieuwe Graphic Design Museum in Breda. Het is het eerste museum dat zich helemaal richt op grafische vormgeving. In het pand aan de Boschstraat, waar voorheen museum De Beyerd zat, is behalve het museum ook een kenniscentrum, winkel en café gevestigd.


De opdracht
Netvlies ontwikkelde de openingssite van het Graphic Design Museum, waarop alle informatie over het nieuwe museum en de festiviteiten rond de opening te vinden was. Ook maakte Netvlies een viral ter ondersteuning van de opening van het museum, die veel aandacht trok op YouTube.


De uitvoering
Omdat Netvlies het Graphic Design Museum een warm hart toedraagt, sponsorden Netvlies een deel van de ontwikkelingskosten van de website. Om het museum te feliciteren met de opening, ontwierp Netvlies tevens een affiche die is aangeboden aan het museum. De poster was te zien op de vrije plakplaatsen in Breda en in groot formaat op de eigen gevel aan de Nieuwe Haven.

 

Het resultaat

www.graphicdesignmuseum.nl

Contactgegevens

Prinsenkade 7
Postbus 3879
4800 DW Breda

T 076 5302525
F 076 5302529
E