Netvlies internetdiensten webdesign Klanten login
Breda Photo ontwikkeld door Netvlies Internetdiensten Breda

Breda Photo

Jongerenwebsite

Screenshot 1 Breda Photo door Netvlies Internetdiensten BredaScreenshot 2 Breda Photo door Netvlies Internetdiensten BredaScreenshot 3 Breda Photo door Netvlies Internetdiensten Breda

Als onderdeel van het Breda Photo 2008 jongerenproject heeft Netvlies de Krktr website ontwikkeld.

Hierop wordt de identiteit van de jongeren gekoppeld aan de door hun gemaakte foto’s. Na het selecteren van hun favoriete foto’s kiezen de jongeren op deze website hun karaktereigenschappen. Enkele eigenschappen zijn bijvoorbeeld: humoristisch, sportief, dromerig, eigenwijs en verlegen.
Op deze manier kan de website bij elke foto de bijbehorende karaktereigenschappen tonen en vice versa. Bezoekers van de website kunnen bijvoorbeeld de karaktereigenschap ‘dromerig’ selecteren. Men krijgt dan een overzicht van de foto’s die favoriet zijn bij deelnemers met de karaktereigenschap ‘dromerig’. Hetzelfde selectieproces kan men ook toepassen op het geslacht, de leeftijd en de woonplaats van de deelnemers. Op deze manier ontstaat een visuele koppeling tussen de diverse karaktereigenschappen en de foto’s.

Iedereen kan op www.krktr.nl de diverse profielen en karakters bekijken en de foto’s van de scholieren beoordelen. De populairste foto zal de publieksprijs winnen (een iPod shuffle).

Contactgegevens

Prinsenkade 7
Postbus 3879
4800 DW Breda

T 076 5302525
F 076 5302529
E