Tips en Updates

Nieuwe medewerker: Johan Michels

Geplaatst op door

Deze week is ons team uitgebreid met Johan Michels. Johan gaat bij Netvlies aan de slag als multimedia vormgever.

Het afgelopen halfjaar doorliep hij bij Netvlies zijn afstudeerstage voor de opleiding Communication en Multimedia Design aan de Avans hogeschool in Breda. Tijdens zijn stage heeft hij naar ieders tevredenheid aan verschillende opdrachten meegewerkt.

De komst van Johan betekent een versterking van ons team en meerwaarde voor onze opdrachtgevers. Wij verwelkomen hem dan ook van harte!Jochem Vlemmix,

Directeur

Een van de oprichters en sparringpartner voor veel klanten. Sta niet verbaasd te kijken als je om 23:01 of 6:12 een mailtje van hem krijgt. Maakt daarnaast voldoende tijd voor met zorg geselecteerde feestjes en reizen. Hij is zeer trots op het huidige Netvlies team.

Over Jochem Vlemmix